Mistry ČR ABL opět nejsme...

23.01.2017 07:23

(Zd.) O víkendu 21. a 22.1.2017 se konala v Pardubicích republiková finále ABL družstev i jednotlivců. Zatím co v jednotlivcích jsme žádné želízko neměli, v soutěži družstev se naše družstvo představilo a poté, co jsme na podzim byli jedním z nejlepších týmů z našeho regionu, měli jsme i nyní určitá očekávání. Přípravy na akci jsme nepodcenili a vedle dobré nálady jsme přibrali o početný fanclub. :-)

Ale neboť a protože jsem asi měl být jedním z lídrů týmu a ono tomu až tak úplně nebylo, tak se mi teď píše článek ne úplně snadno a tak si dovolím naši účast shrnout velmi stručně. Poslední jsme nebyli, první také ne, ostudu jsme neudělali, díru do světa také ne, zkušenosti jsme načerpali a o chuť hrát bowling a bavit se jím i nadále jsme nepřišli... :-) více si pak mohou zájemci najít na stránkách ABL - zde.

Účastníkům zájezdu děkuji za fajn den a mooooc milou společnost, fandům za vzdálenou podporu a těším se na další společně prožité chvíle třeba při bowlingu! ;-)