Informace o nás

PBS Plzeň vznikl na podzim roku 2015. U jeho založení stála skupina nadšenců z řad současných i bývalých policistů, kteří se chtěli společně věnovat bowlingu na výkonnostní, sportovní i rekreační úrovni. Naším cílem je pomoci i ostatním poznat krásy tohoto sportovního odvětví a pomoci vytvářet podmínky pro rozvoj tělesné zdatnosti, zdraví a psychické regenerace.

Jsme členem UNITOP ČR. Naši členové startují v celé řadě individuálních i týmových bowlingových soutěží (ABL, Mistrovství UNITOP, VC UNITOP, Notapík apod.) V závislosti na materiálních možnostech rovněž pořádáme zejména bowlingové soutěže na místní, regionální, celorepublikové i mezinárodní úrovni.

Práva a povinnosti členů a další důležité informace o PBS Plzeň jsou uvedeny ve Stanovách, které jsou k dispozici níže. S ohledem ke složení naší členské základny budou na webových stránkách uveřejňovány pouze základní informace.

Výbor PBS Plzeň stanovil výši ročních členských poplatků od roku 2022 takto:

• policisté a zaměstnanci PČR a MV                   100,- Kč
  • Veteráni PČR                                                                  100,- Kč
  • ostatní                                                            1.000,- Kč
  • členové sportovního klubu                                         1.250,- Kč (účast jednou týdně)
  • členové sportovního klubu                                       2.000,- Kč (účast dvakrát týdně)

Foto_Bowlithon 2016_červen